Hakkımızda

Firmamızın sektöre ilk giriş tarihi 1989 yılı olup, 25 senenin üzerinde deneyim ve tecrübeye sahip uzman33a kadrosu ile faaliyetini sürdürmektedir. Merkezimiz Kocaeli ilinde olup, Kocaeli Sanayi Odası, Osbder ve Ankara irtibat ofisi olmak üzere 3 şubemiz bulunmaktadır.

 Misyonumuz

Firmamızın üstlenmiş olduğu misyon, yatırımcının doğru birşekilde yönlendirilerek, yatırım dönemi kapsamında karşılaşacağı sıkıntıları en aza indirmek, yatırımın sağlıklı ve güvenilir yapılmasını sağlamak, ülke ekonomisine katkı , katma değer yaratma ve istihdam arttırıcı etkilerinin yanı sıra ihracata yönelik firmaların faaliyetleri doğrultusunda ülkemize döviz
kazandırması yönünde çalışmaları da birlikte hareket yöntemi ile belirlenen hedefe hızla ulaşılmasını sağlamaktır.Doğru zamanda doğru insanlar ile doğru kararlar verilmesi, en değerli olgu olan zamanın kazanılmasını sağlar.
0519d909-066a-47a6-b649-b03024e7b724

 Vizyonumuz 

Geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da müşterilerimize daha akıllı daha verimli olacağına inandığımız; yatırım ve danışmanlık hizmetleri sunmaya kararlıyız.

 

Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress